Viesnīca

Seši labiekārtoti numuri, kuros var nakšņot 16 personas, kopā ar papildgultām varam piedāvāt naktsmājas 24 cilvēkiem. Viesnīcas ēkā ir iekārtotas atpūtas telpas un pirts komplekss, kur varam uzņemt līdz 50 cilvēkiem lielus seminārus, ballītes, kāzas un citus pasākumus.

Uzzini vairāk

Kafejnīca

Pēc sportiskām aktivitātēm vai romantiskas pastaigas piedāvājam iestiprināties mūsu omulīgajā krodziņā, kura ēdienkartē atradīsiet gan vieglas uzkodas, gan sātīgus pamatēdienus.

Uzzini vairāk

Pirts

Miers un harmonija ir izsīkušo spēku atgūšanas pamatnosacījums. Ja vēlaties izbaudīt pirts dziedinošo spēku un kaut uz brīdi aizmirst ikdienas steigu un rūpes, dodieties uz viesnīcas “Kaķītis” pirts kompleksu.

Uzzini vairāk

Bērnu ballītes

Tavam “mazajam acuraugam” gaidāmi svētki? Pārsteidz viņu un draugus ar jautru ballīti kāda pasaku tēla vadībā vai kūku gatavošanas meistarklasi.

Lai pieteiktu pasākumu un uzzinātu vairāk informācijas
zvani 67976886, vai raksti sintija@kakiskalns.lv

Uzzini vairāk

Semināriem

Viesnīca “Kaķītis” ir lieliska vieta ārpus Rīgas, kur apvienot radošu darbu ar atpūtu. Viesnīca vienā no skaistākajām Siguldas vietām ar skatu uz Gaujas senleju piedāvā telpas konferenču, sapulču, prezentāciju un semināru organizēšanai.

Uzzini vairāk

Banketi

Piedāvājam uzņemties rūpes par jebkura pie mums organizētā pasākuma dalībnieku ēdināšanu.

Uzzini vairāk

Dāvanu kartes

Aicinām iegādāties atpūtas kompleksa “Kaķītis” un piedzīvojumu parka “Mežakaķis” dāvanu kartes.

Uzzini vairāk

Slidotava ziemā

Slidošanas prieki gan lieliem, gan maziem. Pieejama arī slidu noma.

Uzzini vairāk

© Copyright - Kaķīškalns