Krodziņš Kaķītis

 

DARBA LAIKS SEPTEMBRĪ

P.-O.  slēgts

T.-C. 12:00-20:00

Piektdiena 12:00-22:00*

Sestdiena 11:00-22:00*

 Svētdiena 11:00-20:00

tel. 67971624

Gaiām jūs uz mūsu plašās terases! Kā arī labprāt uzņemsim mūsu mājīgajās iekštelpās viesus ar derīgiem COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem.

*Dienās, kad strādājam līdz 22:00 paturam iespēju vērties ciet ātrāk (ap 20:00), ja nebūs terases baudītāju, tāpēc uzzvaniet mums laicīgi un mēs noteikti jūs sagaidīsim 🙂
(virtuve pieņem pasūtījumus līdz 21:00)

“Kaķīša” ēdienkartē kaut ko tīkamu sev atradīs gan nosalušie slēpotāji, gan nogurušie “Mežakaķa” trašu apmeklētāji, gan arī citi viesi, kuri vēlas ieturēt gardu maltīti.
Piedāvājam opcijas arī vegāniem un veģitāriešiem!

Banketi

Piedāvājam uzņemties rūpes par jebkura pie mums organizētā pasākuma dalībnieku ēdināšanu.

Uzkodas kafijas pauzē vai pirts pasākumā, kārtīgas vakariņas jubilejā vai darbinieku ballē, grilēti gardumi āra apstākļos – šīs un vēl citas jūsu “gastronomiskās” vēlmes īstenos mūsu pavāru kolektīvs.

Jaunajā viesnīcas ēkā jūs apkalposim speciāli piemērotās telpās, kur varam uzņemt līdz 100 viesiem, klājot furšeta galdus, vai līdz 50 cilvēkiem, apkalpojot pie klātiem galdiem. Varam sarīkot Jūsu pasākumu arī “Kaķīša” krodziņā līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt “grillparty” brīvā dabā līdz pat 200 cilvēkiem.

Mūsu banketu piedāvājumā atradīsiet plašu auksto un silto ēdienu klāstu kā arī dažādus desertus par īpašām banketu cenām. Ja vēlēsieties ko citu, izveidosim īpaši jums pieskaņotu ēdienkarti.
Uzzināt mūsu standarta piedāvājumu un rast sev nepieciešamo individuālo risinājumu varat rakstot uz info@kakiskalns.lv

Uzticiet savas rūpes un ieceres mums, un mūsu profesionālais un laipnais personāls pagatavos gardus ēdienus katra gaumei, kā arī parūpēsies par viesu apkalpošanu un labsajūtu. Mēs darīsim visu, lai Jums izdotos “garšīgs pasākums”!

Mežakaķis Siguldā

Uzzināt vairāk

Mežakaķis Rīgā

Uzzināt vairāk

Atpūtas komplekss “Kaķītis”

Uzzināt vairāk

© Copyright - Kaķīškalns