Krodziņš Kaķītis

Paldies par fantastisko vasaru!!!

Tagad esam slēgti – uz tikšanos 2024.gada pavasarī!

 

 

“Kaķīša” ēdienkartē kaut ko tīkamu sev atradīs gan nosalušie slēpotāji, gan nogurušie “Mežakaķa” trašu apmeklētāji, gan arī citi viesi, kuri vēlas ieturēt gardu maltīti.
Piedāvājam opcijas arī vegāniem un veģitāriešiem!
Apskatīt ēdienkarti

Banketi

Piedāvājam uzņemties rūpes par jebkura pie mums organizētā pasākuma dalībnieku ēdināšanu.

Uzkodas kafijas pauzē vai pirts pasākumā, kārtīgas vakariņas jubilejā vai darbinieku ballē, grilēti gardumi āra apstākļos – šīs un vēl citas jūsu “gastronomiskās” vēlmes īstenos mūsu pavāru kolektīvs.

Jaunajā viesnīcas ēkā jūs apkalposim speciāli piemērotās telpās, kur varam uzņemt līdz 100 viesiem, klājot furšeta galdus, vai līdz 50 cilvēkiem, apkalpojot pie klātiem galdiem. Varam sarīkot Jūsu pasākumu arī “Kaķīša” krodziņā līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt “grillparty” brīvā dabā līdz pat 200 cilvēkiem.

Mūsu banketu piedāvājumā atradīsiet plašu auksto un silto ēdienu klāstu kā arī dažādus desertus par īpašām banketu cenām. Ja vēlēsieties ko citu, izveidosim īpaši jums pieskaņotu ēdienkarti.
Uzzināt mūsu standarta piedāvājumu un rast sev nepieciešamo individuālo risinājumu varat rakstot uz info@kakiskalns.lv

Uzticiet savas rūpes un ieceres mums, un mūsu profesionālais un laipnais personāls pagatavos gardus ēdienus katra gaumei, kā arī parūpēsies par viesu apkalpošanu un labsajūtu. Mēs darīsim visu, lai Jums izdotos “garšīgs pasākums”!

Mežakaķis Siguldā

Uzzināt vairāk

Mežakaķis Rīgā

Uzzināt vairāk

Atpūtas komplekss “Kaķītis”

Uzzināt vairāk

© Copyright - Kaķīškalns