Izvēlies savu instruktoru

Apmeklē individuālu nodarbību vai nodarbības grupās

Slēpošanas un snovborda instruktori

Instruktoru rezervācija pa tālruni: +371 67976886

Maksa par individuālo nodarbību (1 nodarbība – 50 min.)

1 persona 20.00€
2 personas (no 10 gadiem; jābūt līdzīgam slēpošanas līmenim) 15.00€ no katra
3-4 personas (no 10 gadiem; jābūt līdzīgam slēpošanas līmenim) 10.00€ no katra

Par nodarbību jānorēķinās ar Instruktoru (Instruktori ir pašnodarbinātas personas).
Apmācam bērnus no 4 gadu vecuma.
Apmācības laikā par pacēlāju jāmaksā atsevišķi.

Inga Smertjeva

Inga Smertjeva

Slēpošanas instruktore (3.instruktoru līmenis)

Inga draudzējas ar ziemu, sniegu un slēpēm jau no 4 gadu vecuma. Viņa ir izveidojusi un vada Kaķīškalna slēpošanas skolu no 2001.gada. Inga ir augstākā līmeņa slēpošanas instruktore (Professional Ski Instructor), ir C kategorijas sporta trenera sertifikāts kalnu slēpošanā un peldēšanā. Inga organizē bērniem nodarbības kalnu slēpošanā, peldēšanā, skrituļslidošanā, kā arī rīko vasaras nometnes un slēpošanas nometnes Alpos.

Raimonds Kleinbergs

Raimonds Kleinbergs

Slēpošanas instruktors
Antra Saknīte

Antra Saknīte

Slēpošanas instruktore (2.instruktoru līmenis)

Antra savu pirmo braucienu ar īstām kalnu slēpēm piedzīvoja tepat, Kaķīškalna pakājē 5 gadu vecumā. Jau pašu bērniem augot, slēpošanas sporta klubā pavadīti daudzi skaisti, sirsnīgi gadi. Kopš 2014.gada strādā jautrajā Kaķīškalna instruktoru komandā un kopā ar mazajiem un lielajiem slēpotgribētājiem izbauda kalna priekus.

Rolands Rapa

Rolands Rapa

Slēpošanas instruktors (2.instruktoru līmenis)

Rolands ir sniega fans kopš vidusskolas laikiem. Pirms izlēma kļūt par instruktoru oficiāli, slēpju mīlestībā iedīdīja visu savu ģimeni. Lai arī Rolands katru gadu brauc uz pasaules līmeņa treneru nometnēm un attīstās profesionāli, viņa mīļākie klienti ir bērni-iesācēji, kuru krenķus un neizdošanos "ārstē" ar konfektēm.

Jānis Braunbergs

Jānis Braunbergs

Slēpošanas instruktors (1.instruktoru līmenis)

Par instruktoru Kaķīškalnā strādā no 2010.gada sezonas. Savas slēpošanas prasmes uzlabojis trenējoties un piedaloties Latvijas slēpošanas federācijas rīkotajās sacensībās. Jānis palīdz trenēt bērnus kalnu slēpošanas klubā Apex, kur treniņu nometnes uz sniega notiek visa gada garumā.

Diāna Veļķere

Diāna Veļķere

Slēpošanas instruktore (1.instruktoru līmenis)

Kalnu slēpošanas instruktore ar 10 gadu pieredzi Kaķīškalnā.
Veic pamatiemaņu apmācību bērniem un pieaugušajiem.
Runā latviešu un krievu valodā.
Savulaik ir startējusi Latvijas izlases sastāvā..
Slēpošana ir gan hobijs, gan dzīvesveids.

Laima Kaufiņa

Laima Kaufiņa

Slēpošanas instruktore (1.instruktoru līmenis)

Laima uz slēpēm ir jau no 3 gadu vecuma un nu jau kalnu slēpošana ir kļuvusi par dzīvesveidu. Viņa izbauda katru sniegoto ziemas dienu un par instruktoru Kaķīškalnā strādā jau 3.sezonu. Māca latviešu, krievu un angļu valodās.

Uldis Ozoliņš

Uldis Ozoliņš

Slēpošanas instruktors (2.instruktoru līmenis)

Uldis ir optimists, kurš katrā dzīves situācijā vienmēr spēj atrast pozitīvo. Viņš no sirds priecājas par Latvijas īsajām vasarām, tomēr tieši ziema ir tas gadalaiks, kuru Uldis gaida ar īpašu nepacietību . Kalnu slēpošana ir Ulda aizrautība. Sniegs un ledus ir viņa vilinājums jau no skolas gadiem, kad Mārupes klubā nodarbojās ar skijoringu. Slēpošanas instruktors no 2014.gada. Somijā ieguvis 2.līmeņa instruktora sertifikātu. Uldis runā latviešu un krievu valodā, taču tikpat labi viņš saprotas smaidu un žestu valodā arī ar citās mēlēs runājošiem ļaudīm.

Gints Zvanis

Gints Zvanis

Slēpošanas instruktors (2.instruktoru līmenis)

Uz slēpēm no 6 gadu vecuma, no laikiem, kad ziema Latvijas augstākās virsotnes klāja ar sniega segu gandrīz metra biezumā. Ik gadu ar nepacietību gaida baltas ziemas iestāšanos, lai ar ģimeni un draugiem baudītu sniega un kalnu burvību.
2017.g. Somijā iegūts 2. līmeņa instruktoru sertifikāts, tepat Latvijā Somojas trenera vadībā apgūti Freestyle slēpošanas pamati. Runā latviešu, krievu valodās.

Svens Martuļevs

Svens Martuļevs

Slēpošanas instruktors (1.instruktoru līmenis)

Ar slēpēm uz Tu Svens ir no 3 gadu vecuma. Viens no mūsu gados jaunākajiem instruktoriem. Par instruktoru strādā no 2014.gada. Runā latviešu, krievu, angļu valodā.

Agrita Kalnozola

Agrita Kalnozola

Slēpošanas instruktore (1.instruktoru līmenis)

Pateicoties kalnu slēpošanai Agrita no sirds ir iemīlējusi ziemu un sniegu. Lielākā daļa brīvā laika ziemā tiek pavadīta uz kalna, izbaudot slēpošanas prieku. 2014.gadā ieguvusi 1.līmeņa pamatiemaņu kalnu slēpošanas instruktora sertifikātu pēc ISIA standartiem. Ar lielu prieku uz aizrautību kopš 2014.gada ziemas sezonā māca kalnu slēpošanas prasmes Kaķīškalna jaunajiem slēpotājiem.

Aija Medne

Aija Medne

Slēpošanas instruktore

Valmieras meitene, Baiļu kalna iedvesmota. Bērnībā distanču slēpotāja, kalnu slēpošanai pilnībā atdevusies tikai 27.gadu vecumā. Ne tikai kaislīga slēpotāja, bet arī mamma, sieva, ārste un uzņēmēja. Aijas devīze- sadzirdi savu iekšējo balsi, savu dvēseles aicinājumu un nekad un nekas nebūs par vēlu.

Rūta Smertjeva

Rūta Smertjeva

Slēpošanas instruktore (1.instruktoru līmenis)

Rūta ir uzlikusi uz slēpēm savus 3 bērnus, kas tagad ir lieli un visi kalnu slēpošanas instruktori. Kaķīškalnā strādā jau 10 gadus. Apmāca slēpot bērnus – iesācējus. Runā latviešu, krievu, vācu valodā.

Zigmārs Krūmiņš

Zigmārs Krūmiņš

Snovborda instruktors (2.instruktoru līmenis)

Zigmārs kopš 2012. gada sezonas strādā par instruktoru Kaķīškalnā. Zigmārs mērķis ir apmācīt snovot gribētājus tā, lai no pirmajiem mirkļiem uz dēļa būtu tikai pozitīvas emocijas un prieks atrasties uz dēļa būtu jebkādos apstākļos un jebkādos kalnos. Apmācības procesā ir individuāla pieeja ar interesantiem un specifiskiem vingrinājumiem, kas palīdz apgūt un izprast visus priekus un iespējas, ko snovbords var sniegt. Draudzīgais ieteikums – pirmos soļus snovborda apmācībā spert kopā ar instruktoru- tas ietaupa laiku, nelietderīgi iztērētu enerģiju un emocijas, kā arī maksimāli ātri ļauj sākt baudīt laiku, kas tiek pavadīts ar/uz snovborda dēļa.

Jānis Saule

Jānis Saule

Snovborda instruktors

SERVISS

Veicam ziemas inventāra apkopi, lai slēpošanas un snowošanas prieki būtu lieliski.

Uzzināt vairāk

INVENTĀRA NOMA

110 slēpju komplekti, 25 snovborda komplekti.

Uzzināt vairāk

SLĒPOŠANA

Izbaudi ziemas priekus Lielajā vai Mazajā kaķīškalnā.

Uzzināt vairāk

Izvēlies sev piemērotāko

Tev varētu noderēt

© Copyright - Kaķīškalns