[thethe-image-slider name=”catalyst”]

Ar 2015. gada jūliju ir izveidota sadarbība ar uzņēmumu “Catalyst Latvija”. Tā ir inovatīva komandu saliedēšanas aktivitāšu organizēšanas kompānija, kas veido un sniedz pieredzi personāla motivācijai, iedvesmošanai un piesaistei uzdevumu veikšanai.
http://www.catalystteambuilding.lv

Catalyst ir radījis neaizmirstamus, dinamiskus un efektīvus komandu saliedēšanas un motivācijas pasākumus. Bieži atzīts par līderi, kas sniedz jaunas, inovatīvas komandu saliedēšanas aktivitātes, kas ieguvušas pasaulē atzītas godalgas un šobrīd jau ir kļuvušas par šīs nozares standartaktivitātēm. Catalyst pastāvīgi rada un attīsta jaunas komandu saliedēšanas un motivācijas celšanas koncepcijas, kas nosaka arvien augstākus kvalitātes standartus.

Kopš 2015.gada Catalyst aizraujošie komandu saliedēšanas un motivācijas celšanas risinājumi ir pieejami arī Latvijā.

Catalyst unikālās aktivitātes ir veidotas tā, lai tās būtu neatņemama daļa no konferences, apmācību vai uzņēmuma svinību programmas, savienojot šīs aktivitātes ar uzņēmuma vērtībām, zīmolu un kultūru. Catalyst portfolio ietver augsta standarta programmas, taču šīs aktivitātes ir iespējams pielāgot jebkurai situācijai, mērķim vai grupai, nezaudējot augstos kvalitātes standartus, taču ņemot vērā arī budžeta un laika rāmjus. Piedāvājumā ir vairāk nekā 100 dažādas programmas un spēles.

Nav svarīgi vai tā ir tikai maza komandu saliedēšanas spēle, „ledlauzis” konferences sākumā vai „enerdžaizers” prezentācijas laikā, Catalyst Latvija izplānos savus mērķus un uzdevumus, tā lai radītu pasākumu, kas ļaus pasākuma dalībniekiem būt možākiem, aktīvākiem un ar spējām koncentrēt savas domas nepieciešamajā virzienā. Nav svarīgi vai būs 10 cilvēki vai 1000 cilvēki, Catalyst komanda nepārtraukti darbosies, lai izpildītu visas ieceres un radītu pievienoto vērtību pasākumam. Catalyst Latvija:

  • Organizē komandu saliedēšanas pasākumus – visas nianses attiecībā uz personu motivāciju.
  • Veicina sociālo atbildību organizējot korporatīvos atpūtas pasākumus.
  • Zina kā atdzīvināt un uzmundrināt konferences dalībniekus un kā iemācīt dalībniekiem gūt maksimālo labumu.
  • Pārvērš idejas darbībās, rada pievienoto vērtību jūsu pasākumiem un veicina radošu izklaidi visās Baltijas valstīs.

Catalyst ar aizrautību izturas pret savu mērķauditoriju, iedvesmojot dalībniekus uz sasniegumiem un palīdzot radīt veiksmīgas pārmaiņas jūsu uzņēmumā. Tāpat Catalyst uzskata, ka jums ir jāgūst jautrības sajūta, ar jebkuru piedāvāto aktivitāti. Vairāk par piedāvātajām aktivitātēm variet uzzināt http://www.catalystteambuilding.lv vai pa tālruni +371 2662 1616.