Adventure park "Mežakaķis" in Riga

8 different routes

Zip line and bungee trampolines

Recreation in Mežaparks

Easy to reach by public transport

Working hours

Open hours in July

Every day 11:00-21:00 (last entrance in the park at 18:00)

More info 67976886

Prices

For 4 hours

Kids who can use only Yellow track:  6.00 €
Kids who can use Green tracks: 12.00 €
Kids (up to 17 years of age incl.): 15.00 €
Adults: 20.00 €

(Rates displayed below give you a chance to do all activities at the adventure park for 4 hours.)
All prices are subject to change without notice at any time.

Agreement with the adventure park can be concluded by an adult (at least 18 years old). Minors can do activities at the park only accompanied by an adult.

Discounts

Families with kids (up to 17 years)  
1 adult and 1 child
1 adult and 2 children
2 adults and 1 child
2 adults and 2 children
-15%
1 adult and 3 children (and more)
2 adults and 3 children (and more)
-20%
Groups of 6-15 persons -10%
Groups of 16 and more persons -20%
Students from Monday to Thursday upon presenting a student card 14.00 €
Holders of Sigulda ID card and SIA Kakitis friend card -10%
Person who have birthday or name day -20%

Adventures can begin

8 different routes

Dzeltenā trase

Trase paredzēta pašiem mazākajiem parka apmeklētājiem, kuri ar rokām var aizniegties vismaz 110 cm augstumā. Lai dotos trasē, bērniem tiek dots speciāls aprīkojums, kurš gan vairāk ir kā atrakcijas sastāvdaļa, jo trases augstums nav liels – tas ir aptuveni 1 metrs no zemes. Trases spēles ir dažādas, bērniem ir iespēja izlīst caur mežakaķu figūrām, pārvarēt kustīgas šūpoles un dažāda veida tiltiņus un beigu beigās izbaudīt nobraucienu. Kamēr mazie gājēji pārvar šķēršļus, vecāki ir aicināti bērnus pavadīt, papildus drošībai un atbalstam.

Zaļā trase

Trase veidota aptuveni 2m augstumā virs zemes ar viegli pārvaramiem šķēršļiem, tāpēc tā piemērota, bērniem un gājējiem, kuriem ir lielākas bailes no augstuma. Tomēr trasi ieteicams iziet visiem parka apmeklētājiem, lai kārtīgi pierastu pie karabīņu pārāķēšanas un drošības principu ievērošanas. Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā + trase

Šī trase jau ir mazliet augstāka un garāka par zaļo trasi, taču arī šī, līdzīgi kā iepriekšējā, būs lieliski piemērota bērniem un iesācējiem, kā arī kalpos kā lieliska iesildīšanās trase arī pieredzējušākiem gājējiem. Te būs iespēja parvarēt mazliet grūtākus šķēršļus un arī trases beigu nobrauciens ir mazliet garāks. Arī šajā trasē drīkst doties visi, kuri ar rokām var aizniegties 140 cm augstumā.

Zaļā EXTREME trase

Lai gan šī ir viszemākā no visām trijām zaļajām trasēm, tomēr tā vienlaikus ir arī grūtākā. Tajā apvienoti šķēršļi no sarkanās, melnās un baltās trases, tāpēc šeit izaicinājumu netrūks ne lieliem, ne maziem. Šī ir lieliska iespēja arī bērniem izmēģināt savas spējas pie grūtākiem šķēršļiem, jo trasē var doties, ja ar rokām var aizsniegties 140cm augstumā.


Zilā trase

Šī trase jau būs nedaudz augstāka kā visas iepriekšējās, šķēršļi izvietoti aptuveni 4 metrus no zemes. Trase ir vēl salīdzinoši viegla un neprasa pārāk lielu fizisko piepūli, tomēr tajā var doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegties 160cm augstumā.

Sarkanā trase

Sarkanajā trasē šķēršļi jau ir izvietoti 9 metru augstumā un prasa lielāku fizisko piepūli, drosmi un līdzsvara sajūtu. Lai dotos šajā trasē, dalībniekiem ir jābūt sagatavotiem iepriekšējās trasēs. Trases vidū ir starpfinišs, kur var nokāpt zemē, vai arī sākt iet trasi no vidus. Šī ir garākā parka trase ar daudzveidīgiem šķēršļiem.

Melnā trase

Radīta sportiskas dabas cilvēkiem, kuri vēlas vairāk emociju un fiziskas aktivitātes. Šajā trasē šķēršļu stiprinājumi un drošības troses nav tik stingri nostieptas un līdz ar to līdzsvaru saglabāt ir daudz grūtāk. Arī šķēršļu augstums kokos ir 10 līdz 15 metru robežās. Vairākās vietās ir augstuma līmeņa maiņa, izmantojot vertikālas trepes. Tas prasa vēl vairāk spēka un drosmes. Trase noslēdzas ar četriem gariem nobraucieniem.

Baltā trase

Šī trase domāta kā “saldēdiens” tiem, kam bijis par maz ar iepriekšējām trasēm. Trase nav gara, taču prasa lielu fizisko piepūli un drosmi lēcienam trase beigās.

In Riga – Adventure park Mežakaķis

Kopumā izveidotas astoņas pēc grūtības pakāpes atšķirīgas trases. Katra trase sākas un beidzas uz zemes kā arī katras trasas pēdējais šķērslis ir nobrauciens ar speciālu skrituli pa trosi. Šķēršļu augstums virs zemes ir no 1 līdz 15 metriem. Visi trašu starta, finiša un starpfiniša punkti ir savienoti ar gājēju takām, kur izvietotas informatīvas norādes.

© Copyright - Kaķīškalns