Siguldas Mežakaķis

Piedzīvojumu parks visai ģimenei

7 dažādas grūtības trases

Klinšu siena

Bērnistaba

Kafejnīca gardām pusdienām

Darba laiki

Piedzīvojumu parka “Mežakaķis” darba laiks:
darba dienās 11.00-19.30

brīvdienās 10.00-19.30

Sliktu laika apstākļu gadījumā piedzīvojumu parks var būt slēgts.
Vairāk informācijas un lai pieteiktu grupu zvanīt 67976886.

Cenas

Četras stundas parka izmantošanai

Bērniem, kuri drīkst izmantot tikai  dzelteno trasi  5.00€
Bērniem, kuri drīkst izmantot zaļās trases 8.00 €
Bērniem (līdz 17 gadiem ieskaitot):  12.00€
Pieaugušajiem: 18.00€

Cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Nepilngadīgās personas var doties trasēs tikai kopā ar pieaugušo/pieaugušā pavadībā. Pirms došanās parkā ir jāparaksta līgums.

 

ATLAIDES

Atlaides ģimenēm ar bērniem (līdz 17 g.v.)  
1 pieaugušais un 1 bērns
1 pieaugušais un 2 bērni
2 pieaugušie un 1 bērns
2 pieaugušie un 2 bērni
-15%
1 pieaugušais un 3 bērni (un vairāk)
2 pieaugušie un 3 bērni (un vairāk)
-20%
Grupām no 6-15 cilvēkiem -10%
Grupām no 16 cilvēkiem -20%
Studentiem no Pirmdienas līdz Ceturtdienai uzrādot studentu apliecību 14.00€
SIA “Kaķītis” drauga kartes un Siguldieša ID īpašniekiem -10%
Dzimšanas un vārda dienas gaviļniekam -20%

Piedzīvojumi var sākties

7 dažādas grūtības trases

Dzeltenā trase

Dzeltenā trase paredzēta bērniem, kuriem augums vai vecums vēl liedz doties pārējās parka trasēs. Šajās trasēs tiek izmantots speciāls bērniem paredzēts aprīkojums ar viegli attaisāmām drošības karabīnēm. Tas ir vairāk kā atrakcijas sastāvdaļā bērniem nekā reāla nepieciešamība, jo trases augstums virs zemes ir no 0,5 līdz 1 metram. Trasē vecākiem ir iespēja pavadīt bērnus, ejot blakus šķēršļiem un sniedzot nepieciešamo palīdzību un atbalstu.

Zaļā trase

Trase veidota nelielā augstumā virs zemes ar salīdzinoši īsiem un viegli pārvaramiem šķēršļiem, tāpēc tā vairāk piemērota iesācējiem un bērniem. Neskatoties uz to, šī trase ir obligāta katram parka apmeklētājam pirms došanās nākamajās trasēs, jo šajā daļā katru dalībnieku trasē uzrauga parka darbinieks, kurš pārliecinās par drošības noteikumu ievērošanu.
Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā + trase

Šī trase ir veidota mazliet interesantāka un sarežģītāka nekā Zaļā jeb iesildīšanās trase. Tā piemērota iesācējiem un bērniem, kuri ir pārvarējuši pirmo trasi un grib izbaudīt vēl kādus sarežģītākus šķēršļus, bet auguma dēļ nevar doties pārējās trasēs.
Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm. Lai dotos pārējās trasēs, ar izstieptu roku ir jāaizsniedz 160cm.

Zilā trase

Šī trase jau ir nedaudz sarežģītāka un šķēršļi izvietoti lielākā augstumā virs zemes. Arī šī trase ir vēl salīdzinoši viegla un neprasa pārāk lielu fizisko piepūli.

Sarkanā trase

Sarkanajā trasē šķēršļi jau ir izvietoti lielā augstumā un prasa lielāku fizisko piepūli, drosmi un līdzsvara sajūtu. Lai dotos šajā trasē, dalībniekiem ir jābūt sagatavotiem iepriekšējās trasēs.

Melnā trase

Radīta sportiskas dabas cilvēkiem, kuri vēlas vairāk emociju un fiziskas aktivitātes. Šajā trasē šķēršļu stiprinājumi un drošības troses nav tik stingri nostieptas un līdz ar to līdzsvaru saglabāt ir daudz grūtāk. Trases noslēgumā ir gandrīz 100 metru garš nobrauciens pāri “Kaķīškalna” slēpošanas trasei.

Baltā trase

Lai dotos šajā trasē, ar izstieptām rokām ir jāaizsniedz 180cm.
Baltā trase tika radīta, lai izvairītos no sastrēgumiem melnajā trasē. Pēc grūtības pakāpes tā ir Sarkanās un Melnās trases apvienojums ar dažiem ļoti grūtiem šķēršļiem. Trases  ir kā radīta, lai pārbaudītu savu izturību, spēku un līdzsvara sajūtu.

Siguldas piedzīvojumu parks Mežakaķis

Izveidotas septiņas pēc grūtības pakāpes atšķirīgas trases. Katra trase sākas un beidzas uz zemes kā arī katras trasas pēdējais šķērslis ir nobrauciens ar speciālu skrituli pa trosi. Šķēršļu augstums virs zemes ir no 1 līdz 25 metriem. Visi trašu starta, finiša un starpfiniša punkti ir savienoti ar gājēju takām, kur izvietotas informatīvas norādes.

Atpūšoties Siguldas Mežakaķī

Tev varētu noderēt

© Copyright - Kaķīškalns