[thethe-image-slider name=”Rigas_mezhakakis”]

Rīgas piedzīvojumu parkā “Mežakaķis” kopumā izveidotas astoņas pēc grūtības pakāpes atšķirīgas trases. Katra trase sākas un beidzas uz zemes kā arī katras trasas pēdējais šķērslis ir nobrauciens ar speciālu skrituli pa trosi. Šķēršļu augstums virs zemes ir no 1 līdz 15 metriem. Visi trašu starta, finiša un starpfiniša punkti ir savienoti ar gājēju takām, kur izvietotas informatīvas norādes.
KK _ LOGO

Darba laiks:
darba dienās 11.00-21.00
brīvdienās 10.00-21.00

Sezona:
Maijs, jūnijs, jūlijs, augusts, septembris -katru dienu
Oktobrī sestdienās un svētdienās, bet darba dienās pēc pieraksta grupām no 10 cilvēkiem.

“Mežakaķa” cenas:
Pieaugušajiem: 18.00 €
Bērniem (līdz 17 gadiem ieskaitot): 12.00€
Bērniem, kuri drīkst izmantot zaļās trases 8.00 €
Bērniem, kuri drīkst izmantot tikai dzelteno trasi  5.00 €
(Cena ir norādīta par 4 stundām piedzīvojumu parka “Mežakaķis” trašu veikšanai)
Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

ATLAIDES:

Ģimenēm ar bērniem (līdz 17 g.v.)
1 pieaugušais un 1 bērns
1 pieaugušais un 2 bērni
2 pieaugušie un 1 bērns
2 pieaugušie un 2 bērni
-15%
1 pieaugušais un 3 bērni (un vairāk)
2 pieaugušie un 3 bērni (un vairāk)
-20%
Grupām no 6-15 cilvēkiem-10%
Grupām no 16 un vairāk cilvēkiem-20%
Studentiem no Pirmdienas līdz Ceturtdienai uzrādot studentu apliecību14.00 €
SIA "Kaķītis" drauga kartes īpašniekiem-10%
Dzimšanas un vārda dienas gaviļniekam-20%

Pārējā laikā parks var tikt atvērts iepriekš pieteiktām grupām (sākot no 10 cilvēkiem). Iespējami arī parka apmeklējumi tumsā, instruktora pavadībā, izmantojot alpīnistu lukturīšus (22.00€ no personas).

Tālrunis uzziņām un rezervācijai: +371 67976886

Piedzīvojumu parka līgumu drīkst noslēgt persona, kura ir sasniegusi astoņpadsmit gadu vecumu. Nepilngadīgi bērni drīkst izmantot parka atrakcijas tikai pilngadīgas personas pavadībā.

Dzeltenā trase 
Trase paredzēta bērniem, kuru augums vēl liedz doties pārējās parka trasēs. Šajā trasē bērni dodas ar speciāli paredzētu aprīkojumu. Tas ir vairāk kā atrakcijas sastāvdaļā bērniem nekā reāla nepieciešamība, jo trases augstums virs zemes ir no 0,5 līdz 1 metram. Trasē vecākiem ir iespēja pavadīt bērnus ejot blakus šķēršļiem un sniedzot nepieciešamo palīdzību un atbalstu.

– Zaļā trase
Trase veidota aptuveni 2m augstumā virs zemes ar viegli pārvaramiem šķēršļiem, tāpēc tā vairāk piemērota iesācējiem un bērniem. Neskatoties uz to, šī trase ir obligāta katram parka apmeklētājam pirms došanās nākamajās trasēs, jo šajā daļā katru dalībnieku trasē uzrauga parka darbinieks, kurš pārliecinās par drošības noteikumu ievērošanu.
Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā+ trase
Šī trase ir veidota mazliet interesantāka un sarežģītāka nekā Zaļā jeb iesildīšanās trase. Tā piemērota iesācējiem un bērniem, kuri ir pārvarējuši pirmo trasi un grib izbaudīt vēl kādus sarežģītākus šķēršļus, bet auguma dēļ nevar doties pārējās trasēs.
Šajā trasē drīkst doties,  ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā EXTREME trase
Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm. Lai dotos pārējās trasēs, ar izstieptu roku ir jāaizsniedz 160cm.

– Zilā trase
Šī trase jau ir nedaudz sarežģītāka un šķēršļi izvietoti lielākā augstumā virs zemes (aptuveni 4 metri). Arī šī trase ir vēl salīdzinoši viegla un neprasa pārāk lielu fizisko piepūli.

– Sarkanā trase
Sarkanajā trasē šķēršļi jau ir izvietoti 9 metru augstumā un prasa lielāku fizisko piepūli, drosmi un līdzsvara sajūtu. Lai dotos šajā trasē, dalībniekiem ir jābūt sagatavotiem iepriekšējās trasēs. Trases vidū ir starpfinišs, kur var nokāpt zemē, vai arī sākt iet trasi no vidus.

– Melnā trase 
Radīta sportiskas dabas cilvēkiem, kuri vēlas vairāk emociju un fiziskas aktivitātes. Šajā trasē šķēršļu stiprinājumi un drošības troses nav tik stingri nostieptas un līdz ar to līdzsvaru saglabāt ir daudz grūtāk. Arī šķēršļu augstums kokos ir 10 līdz 15 metru robežās. Vairākās vietās ir augstuma līmeņa maiņa, izmantojot vertikālas trepes. Tas prasa vēl vairāk spēka un drosmes. Trases noslēgumā ir 200 metru garš nobrauciens ar skrituli.

Baltā trase 
Šī trase domāta kā “saldēdiens” tiem, kam bijis par maz ar iepriekšējām trasēm.

Palielināt Mežakaķis karti.