[thethe-image-slider name=”Ziema”]

Darba laiks:
Darba dienās 14.00-20.00 
brīvdienās 10.00-18.00

Kaķīškalna lielā trase atrodas Gaujas senlejas ziemeļu nogāzē, un tā ir ~320 metrus gara un augstumu starpība ir 80 metri. Šī ir viena no sportiskākajām trasēm Latvijā, un tā ir labi piemērota slēpotājiem ar iepriekšēju pieredzi. Trase ir aprīkota ar “tablešu” tipa pacēlāju, kura celtspēja ir 700 cilvēki stundā. Trasē ir ierīkots mākslīgais apgaismojums un sniega ražošanas sistēma.

Braukšanas apmaksas kārtība:

Samaksāt par Lielā kalna trasi var tikai  “Kaķīškalna” krodziņā!!!

Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu kasē un saņemot speciālu elektronisku karti (ķīlas nauda par karti 5,00 €), kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Katru reizi ejot pie pacēlāja, šī karte jātuvina nolasīšanas ierīcei, kura automātiski debetē no kartes attiecīgo maksu par pacēlāja izmantošanu. Pēc slēpošanas karti var nodot kasē un saņemt atpakaļ iemaksāto ķīlas naudu. Pacēlāja apmaksu var veikt kalna virsotnē esošajā krodziņā. Brīvdienās ir atvērta arī kase kalna pakājē.

Cenas (par pacēlāja izmantošanas reizi):

1 pacelšanās reize0,50 €
Pensionāriemdarba dienās no 14.00-18.000.35 €
pārējā laikā0.45 €
Bērniem līdz 7.g.v. ieskaitot (ieeja pie pacēlāja kopā ar pieaugušo)bez maksas
1 pacelšanās reize ar sezonas karti 0.45 €

Sezonas karte:
Ja elektroniskajā pacēlāja norēķinu kartē vienā maksājumā tiek iemaksāti 70.00€  vai vairāk, tad šī karte iegūst sezonas kartes statusu un par katru pacēlāja izmantošanas reizi no šīs kartes turpmāk tiek debetēti 0.45€. Šai kartei tiek ieprogrammēts derīguma termiņš līdz sezonas beigām. Pati karte ir izmantojama arī nākamajā sezonā, taču iemaksātā summa šajā gadījumā uz nākamo sezonu nepāriet. Bez tam no šīs kartes nav iespējams noņemt daļu naudas summas un iemaksāt citā kartē. Sezonas kartes jūs varat aktivizēt krodziņa kasē.