[thethe-image-slider name=”Par mums”]

Atpūtas un sporta komplekss “Kaķītis” ir radīts ar mērķi piedāvāt izklaides iespējas un patīkamas emocijas gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan romantikas un miera mīļotājiem. Mēs atrodamies Siguldā, ainaviski skaistā vietā Gaujas senlejas krastā.

Aktīvās atpūtas cienītājiem ziemas sezonā piedāvājam kalnu slēpošanas trases, savukārt vasaras sezonā – piedzīvojumu parku, velo nomu un volejbola laukumus. Romantikas un mierīgākas atpūtas mīļotājiem paveras neierobežotas iespējas dabas baudīšanai un pastaigām pa Gaujas senlejas gājēju takām. Visa gada garumā piedāvājam nakšņošanas iespējas mājīgos viesnīcas numuros, relaksēšanos pirtīs un masāžas vannās, kā arī gardas maltītes mūsu omulīgajā krodziņā. Sarīkosim arī jūsu iecerēto darba semināru, sporta svētkus vai privāto ballīti.

Mūsu uzņēmumā galvenās vērtības ir godīgums, atbildības sajūta un pozitīva domāšana. To mēs prasām no saviem darbiniekiem un piedāvājam mūsu klientiem. Mēs strādājam, lai jūsu kompleksā “Kaķītis” pavadītais laiks būtu bagāts patīkamām emocijām un paliktu labā atmiņā. Jūsu vēlme atgriezties būs mūsu lielākais gandarījums!

.