Viesnīca

Seši labiekārtoti numuri, kuros var nakšņot 16 personas, kopā ar papildgultām varam piedāvāt naktsmājas 24 cilvēkiem. Viesnīcas ēkā ir iekārtotas atpūtas telpas un pirts komplekss, kur varam uzņemt līdz 50 cilvēkiem lielus seminārus, ballītes, kāzas un citus pasākumus.

Uzzini vairāk

Krodziņš “Kaķītis”

Pēc sportiskām aktivitātēm vai romantiskas pastaigas piedāvājam iestiprināties mūsu omulīgajā krodziņā, kura ēdienkartē atradīsiet gan vieglas uzkodas, gan sātīgus pamatēdienus.

Uzzini vairāk

Pirts

Miers un harmonija ir izsīkušo spēku atgūšanas pamatnosacījums. Ja vēlaties izbaudīt pirts dziedinošo spēku un kaut uz brīdi aizmirst ikdienas steigu un rūpes, dodieties uz viesnīcas “Kaķītis” pirts kompleksu.

Uzzini vairāk

Bērnu ballītes

Tavam “mazajam acuraugam” gaidāmi svētki? Pārsteidz viņu un draugus ar jautru ballīti kāda pasaku tēla vadībā vai kūku gatavošanas meistarklasi.

Lai pieteiktu pasākumu un uzzinātu vairāk informācijas
zvani 67976886, vai raksti sintija@kakiskalns.lv

Uzzini vairāk

Semināriem

Viesnīca “Kaķītis” ir lieliska vieta ārpus Rīgas, kur apvienot radošu darbu ar atpūtu. Viesnīca vienā no skaistākajām Siguldas vietām ar skatu uz Gaujas senleju piedāvā telpas konferenču, sapulču, prezentāciju un semināru organizēšanai.

Uzzini vairāk

Banketi

Piedāvājam uzņemties rūpes par jebkura pie mums organizētā pasākuma dalībnieku ēdināšanu.

Uzzini vairāk

Dāvanu kartes

Aicinām iegādāties atpūtas kompleksa “Kaķītis” un piedzīvojumu parka “Mežakaķis” dāvanu kartes.

Uzzini vairāk

Volejbola laukumi un klinšu siena

Blakus mazajam kalnam esam ierīkojuši 2 pludmales volejbola laukumus, kuri ir pietiekami plaši un ir norobežoti ar aizsargtīklu, lai nebūtu jāskraida pakaļ bumbai. Vasaras sezonā piedāvājam izmantot laukumus gan sacensībām, gan privātiem treniņiem, gan vienkārši aktīvai atpūtai.

Vēl asāku izjūtu piekritējiem un adrenalīna tīkotājiem piedāvājam doties augšup pa klinšu sienu.

Uzzini vairāk

Piknika vietas

Vasaras sezonā piedāvājam labiekārtotas piknika vietas uz mazā kalna, kur ne tikai baudīt patīkamo laiku, bet arī uzcept gardu šašliku un atpūsties brīvā dabā.

Uzzini vairāk

Mežakaķis Siguldā

Uzzināt vairāk

Mežakaķis Rīgā

Uzzināt vairāk

Atpūtas komplekss “Kaķītis”

Uzzināt vairāk

© Copyright - Kaķīškalns